Skip to content

Aile fotoğrafını gördükten sonra eşinden boşanmak üzereydi.

Kaynak: pinterest

İngiliz gençler Ben ve Ashley birbirlerini ilk okul günlerinde gördüler. Kıvılcım hemen atladı ve ikisi bir çift oldu. O günden itibaren tüm arkadaşlar sevimli çifte “Bashley” adını verdi. Sadece birlikte okula gitmekle kalmadılar, aynı zamanda birlikte çok zaman geçirdiler.

Ben ve Ashley bile yıllar sonra ne olacağını tahmin edemezdi.

1. gebelik

Bild: Imago / photothek

Ben ve Ashley birbirlerinin ilk ve tek aşkıydı. Bu yüzden bağları bu kadar sarsılmazdı. Ashley geçen yıl lisede hamileydi ve çift daha mezun olmadan ilk çocuklarını doğurdu. Kızları Jill Ağustos’ta doğdu.

2. Genç ailenin henüz kendilerine ait bir evi yoktu

Bild: Imago / Addictive Stock

İlk çocuklarından çok mutlu olsalar da aileye bu ekleme planlanmamıştı. Çift henüz evli değildi ve kendilerine ait bir evleri yoktu. Babasının evini terk edip kendi evlerini alacak kadar paraları da yoktu.

Neyse ki Ashley’nin ailesi çok cömertti ve genç aileyi kabul etti.

3. Kurtarma zamanı başladı

Bild: Imago / Cavan Images

Genç çift ve kızları, Ashley’nin ailesi John ve Katy ile yaklaşık bir yıl kaldılar. Ashley artık Ben ile birlikte geçimini sağlayabildi. Ailesi ona yardım etti ve bebeğe baktı. Bir yıldan kısa bir süre içinde Ashley’nin ailesinden ayrılmayı başardılar. Yeterince para biriktirmişlerdi ve kendi evlerini karşılayabiliyorlardı.

4. Kiralık ev!

Bild: Imago / Hohlfeld

Ebeveynlerinin evinden birkaç blok ötede Ben ve Ashley, yalnız yaşayabilecekleri bir kiralık ev buldular. O zamanlar her ikisi de 19 yaşındaydı ve hayatlarında ilk kez sadece kendi odalarına değil, aynı zamanda içinde yaşayacakları koca bir eve sahiptiler.

5. Ev

Bild: Imago / Cavan Images

Sonraki aylarda evi beğenilerine göre döşediler. Çeşitli ikinci el mağazalardan kullanılmış ancak sağlam mobilyalar satın aldılar. Ayrıca kızları Jill için her türlü oyuncağı satın aldılar. Aile için her şey yolunda gidiyor gibiydi. Çift, hayatlarında bir sonraki büyük adıma hazırdı …

6. Düğün

Bild: Imago / UPI Photo

Güzel bir yaz akşamı Ben, Ashley’e evlenme teklif etmeye karar verdi. Elbette bu noktadan sonra Ashley’nin rüyası için aylar süren hazırlık başladı, sonuçta çiftin uzun süredir beklediği özel bir gün olacaktı. Temmuz ayında çift 21 yaşına geldiğinde büyük gün geldi.

7. Sonra Laura geldi

Bild: Imago / photothek

Düğün, güneşli güzel bir günde gerçekleşti. Tüm konuklar geldi ve görkemli bir düğün töreni yapıldı. Ashley kısa süre sonra tekrar hamile kaldı ve dokuz ay sonra iki çocukları Laura gözlerini açtı. Ashley çalışmayı bırakıp tamamen ailesine odaklanmaya karar verdi.

8. Ev kredisi

Bild: Imago / Panthermedia

Neyse ki, Ben’in bankadaki kariyeri doğru yoldaydı ve ailesini desteklemek için yeterince para kazanıyordu. Bütün bunlar olurken aile kredi çekti ve kendi evini satın aldı. Ashley ev işleriyle ve çocuklarla ilgilenirken, Ben iş günlerini geçirdi. Hayatı doğru yoldaydı ve mükemmel gitti.

Mutlu bir evlilikleri, kendilerine ait bir evleri vardı ve iki güzel çocuğa ebeveynlerdi.

9. Çifte hayat

Bild: Imago / Addictive Stock

Kevin bekardı ve endişelenecek çok az şeyi vardı, ama Ashley birdenbire iki farklı hayat yaşadı. Bir yandan büyük ailesi ve küçüklüğünden beri en büyük aşkı olan kocası Ben. Öte yandan, gizli bir ilişkisi olduğu Kevin.

Neyin doğru neyin yanlış olduğunu bilmiyordu.

10. Tuzağa düştün

Bild: Imago / Panthermedia

Kevin bir öğleden sonra tekrar Ashley’i ziyaret ederken, Ben bir saat izin aldı ve karısı Ashley ile öğle yemeği yemek için eve gelmeye karar verdi. Elbette, karısının sevgilisiyle ikili bir hayat sürdüğünü bilmiyordu.

Kevin, Ben’in geldiğini görünce hemen çıkmak zorunda kaldı. Ya da saklan … Çabucak koltuk minderlerinin altına saklanmaya karar verdi.

11. Herkes birlikteydi

Bild: Imago / Westend61

Şüphesiz Ben içeri girdi, karısını yanaklarından öptü ve oynayan çocuklarının yanına gitti. En son ne zaman birlikte olduklarını hatırlayamıyordu. Ya işteydi ya da çocuklar çoktan uyuyordu. Herkesle, bir aile fotoğrafı çekmenin zamanının geldiğini düşündü.

Kamerayı aldı ve zamanlayıcıyı ayarladı.

12. Aile fotoğrafı

Bild: Imago / Addictive Stock

Güzel bir fotoğraf çekmek için birlikte kanepede oturdular. Aile en son böyle bir resim çektiğinde, Luke ve Lloyd’un oğulları bile yoktu. Fotoğrafları çekip birlikte yemek yedikten sonra Ben işine döndü.

Aile fotoğrafını o kadar beğendi ki daha büyük basmak istedi.Vatana ihanetin keşfi

Ben, aile fotoğrafını evine asmak istedi. Büyütmesi gereken fotoğrafçı ona fotoğrafın büyük halini uzattığında, çerçevede altı kişi olmadığını gördü. Evet, o sırada evde yedi kişi olduğu belliydi. Fotoğrafta başka bir adam poz veriyordu!

Duygularıyla boğuşurken bu adamın kim olduğunu ve bu fotoğrafa nasıl geldiğini anlamaya çalıştı.

13. Ashley’nin sırrı

Bild: Imago / Dean Pictures

Ben eve yıkılmış bir halde geldi ve karısından ona ne olduğunu anlatmasını istedi. Ashley ağlayarak son birkaç ayda olanları anlattı. Ben öfkeyle ona onu hemen boşayacağını söyledi. Ben, gözyaşlarına boğulan Ashley’e aldırış etmedi. Aylardır kendisine yalan söylendiğini biliyordu. Hemen yukarı çıktı, bir bavul aldı ve eşyalarını toplamaya başladı.

14. mutlu son

Bild: Imago / United Archives International

Ben bir otelde oda arıyordu çünkü artık Ashley ile aynı çatı altında yaşamak istemiyordu. Arabasıyla evden uzaklaşırken, bu eski çocukluk aşk hikayesinin sona erdiğini hissetti. Ancak hikayesi yine mutlu bir sonla bitecekti …

15. İçki zamanı

Bild: Imago / Westend61

Otel odasına gitti, valizini yatağa attı ve doğruca otel barına gitti. Bir içkiye ihtiyacı vardı. İşin garibi, gecesi yalnız bitmezdi. Bir şişe viski aldı ve Ashley ve çocuklarla geçirdiği güzel yılları düşündü.

16. Genç güzel bir kadın belirir

Bild: Imago / AFLO

Önündeki bir bardak viskiye baktı ve içindeki buzu salladı. Aynı zamanda ağlıyordu ama güçlü kalmaya kararlıydı. Gözünün köşesinde güzel bir genç kadının varlığını fark etti. Sanki kadın bir süre ona bakmış ve onu izlemiş gibiydi.

Açık kahverengi gözlerine baktı. Harikaydı.

17. İş gezisinde

Kaynak: pinterest

O anda kederini unuttu. Güzel kadın yavaşça ayağa kalktı ve ona yaklaştı. “Ben de bir tane alacağım,” dedi barmene, Ben’in içkisini göstererek. Baba ne söyleyeceğini bilmiyordu. Laura kendini tanıttı ve ikisi birlikte otelin barında biraz zaman geçirdi.

18. Yeni bir ilişki

Kaynak: Youtube

Gece uzadı. Ancak ikisinin daha fazla ortak noktası vardı. Hayat hakkında sadece yüzeysel değil, çok derin sohbetler de yaptılar. Bar gece geç saatlerde kapanınca ikisi otel odalarına taşınmaya karar verdi. Ben, Laura’ya odasına kadar eşlik etti.

Bu gecenin nasıl bittiğini herkes tahmin edebilir. Laura, Ben’in tekrar mutlu olmasına yardım etti. Ashley ile ilişkisini bitirdiği için mutluydu.