Bu okul öncesi sevgililer teması kesildi ve yıllar sonra birbirlerini buldular

Bild: pink panda / Shutterstock.com

Matt Grodsky ve Laura Scheel, henüz üç yaşında okul öncesi çocukken tanıştılar. Kimse buna inanamadı, ancak ikili inanılmaz bir bağ kurdu ve tanıştıkları andan itibaren ayrılmazdı. Ebeveynleri, öğretmenleri ve arkadaşları benzersiz bağlarının farkındaydı, ancak hiç kimse bu kadar genç yaşta bir şeyin olacağına inanmıyordu.

Hatta Matt bir gün tüm sınıfın önünde özel bir jest bile yaptı, ama herkes ona güldü ve başını salladı. Sonunda, Matt ve Laura devam edip bu anıları geçmişte bırakacaklardı. Yani, yıllar sonra tamamen inanılmaz bir gerçeklikte yaşadıklarını anlayacakları zamana kadar.

1. Tatlı Patates

Instagram/lauragrodsky

Matt Grodsky ve Laura Scheel’in yolları küçükken ilk kez kesişti. İkisi de Phoenix, Arizona’da bir anaokuluna gittiler ve birbirleriyle tanıştıkları andan itibaren en iyi arkadaşlar oldular.

Matt, Laura Scheel’i oyun alanında gördüğünde, hemen ona çekildi. Bu genç arkadaşlığın gerçekten çok sevimli olduğunu düşünmek dışında ebeveynleri ve öğretmenleri pek düşünmediler. Bu, çiftin sıkı bir bağ kurmasını engellemedi – herkesin beklemediği anda tamamen inanılmaz bir şeye yol açacak bir bağ.

2. Bir Kabukta İki Bezelye

Instagram/lauragrodsky

İlk başta, Laura bütün gün onu oyun alanında takip edeceği için Matt’in tam bir şapşal olduğunu düşündü. Bununla birlikte, bulaşıcı ve komik mizah anlayışını tanıdığında, tıpkı bağımlısı oldu ve gerisi tarih oldu!

Laura ve Matt her şeyi birlikte yaptı. Oyun parkında saklambaç oynayarak birbirlerini kovalamayı ve şekerleme sırasında kıkırdayıp yaramazlıklara ayak uydurmayı severlerdi. Bu kadar küçük çocuklar için her şey oldukça masum görünüyordu, ama hiç kimse daha sonra neyin ortaya çıkacağını tahmin edemezdi.

3. Alan Gezileri

Instagram/lauragrodsky

Matt ve Laura birbirinden ayrılamaz hale geldi. Laura, halk kütüphanesi gibi yerlere yapılan okul gezilerinde ortağı olarak her zaman Matt’i seçerdi, çünkü onu güldüreceği garantiydi. Küçük okul öncesi çocuklar el ele tutuştu bile.

Birbirimizi anaokulunda görmek yeterli değildi; ikisi de oyun randevuları planladı ve birlikte sinemaya gitti ve korkunç sahnelerde birbirlerinin ellerini tutacaklardı. Matt ve Laura’nın birbirinden ayrılamayacağı çok açıktı, ancak kimse bu ikisinin bu kadar yakın bir bağ kurabileceğine inanmıyordu. Ancak Matt başka bir görüşe sahipti ve bunu tüm sınıfın önünde çarpıcı bir jest yaparak kanıtlayacaktı.

4. Aşk Kuşları

nstagram/lauragrodsky

İhale yaşlarına rağmen Matt, sürekli olarak Laura’yı birkaç tercih edilen flört yöntemiyle etkilemeye çalıştı. En iyi taktiği, Laura’nın tüm dikkatini çekmek için Disney’in filmlerinden, özellikle de The Lion King’den akılda kalan satırları ezberlemekti.

Matt ayrıca bir Cinco De Mayo kutlaması sırasında piñata’yı açarak Laura’yı etkilemeye çalıştı. Laura ise Matt’e nasıl sallanacağını, tepelerin nasıl çekileceğini ve dil peyniri yemeyi öğretti. Öğretmenler bağlarının inanılmaz derecede tatlı olduğunu düşündüler ama Matt’in yapmak üzere olduğu şeye hazırlıklı değildiler.

5. Genç Aşk

Instagram/lauragrodsky

Herkes Matt ve Laura’nın en iyi arkadaşlar olduğunu biliyordu. Kalçadan tutturulmuşlar ve birlikte en tatlı anıları yaratmışlar. Ancak bu bağ arkadaşlığın ötesine geçmiş gibi görünüyordu. Aslında, Matt ve Laura, bu tanım üç yaşındaki çocuklar için geçerli olduğu sürece küçük aşk kuşlarıydı.

Matt buna gerçekten inanıyordu, bu yüzden okul öncesi sınıf arkadaşlarının önünde ayağa kalktı ve bir gün Laura ile evleneceğini ilan etti. “Sadece bekle,” diye bağırdı! Akranları, onun içten beyanına kahkahalar attı. Bu kadar genç yaşta biri onu nasıl ciddiye alabilir? Matt tahmininden çok uzaklaşmış olsa da, yıllar sonra ne olacağını tahmin bile edemezdi.

6. Okul Öncesi Aşıklar

Courtesy of Matt Grodsky & Laura Scheel

Kimse Matt’in sözlerini ciddiye almadı ama bu onun ve Laura’nın anaokulunun geri kalanına hiç olmadığı kadar yakın durmasını engellemedi. Neredeyse her hafta birbirlerinin doğum günü partilerine katıldılar ve oyun tarihleri belirlediler.

Minik parmaklar, bu kadar genç yaşta bile neredeyse birlikte olmaya mahkum gibiydi. Böyle genç ruhların böylesine eşsiz bir bağı paylaşması çok nadirdi. Ancak bu bağ yakında teste tabi tutulacaktı.

7. Anaokuluna Kapalı

Facebook/preschoolsweethearts

Matt Grodsky ve Laura Scheel’in ebeveynleri, güzel çocuklarını anaokuluna gönderme zamanının geldiğine inanamadılar. Çoğu ebeveyn için bebekleri çok hızlı büyüyor ve Matt ve Laura’nın durumundaMatt ve Laura’nın aynı anaokuluna gitmesi apaçık görünüyordu. Sonuçta, bu kadar yakın arkadaşları ayırmayı kim düşünebilir ki? Görünüşe göre ebeveynlerinin iki anaokulu sevgilisi için farklı planları vardı.

8. Noel Kartları da durum farklı değildi.

Courtesy of Matt Grodsky & Laura Scheel

Matt ve Laura’yı anaokuluna gönderme zamanı geldiğinde, ebeveynleri onları ayrı okullara yolladı. Kasıtlı değildi, ancak her ebeveyn grubunun çocuklarının gerçekte ne kadar yakın olduğunun gerçekten farkında olmadığı açıktı.

Bu onlar için kolay değildi, ancak Matt ve Laura, tamamen yeni bir bölüm olan ilkokulun başlamasının zamanı geldiğinde 2000 yılı civarında birbirlerini ara sıra görmeye devam ettiler. Bu, arkadaşlıklarını daha da sınayacaktır.

9. Uzaktan Sevilen Aşk

Courtesy of Matt Grodsky & Laura Scheel

Birkaç yıl daha geçtiğinde ve ilkokul zamanı geldiğinde, Matt ve Laura iletişimlerini tamamen kaybetti. Oyun randevuları ve saklambaç günleri geride kaldı. Büyüme hareketleri yaşıyorlardı ve değişimler üzerinde kafa yormak için pek zamanları yoktu.

Önümüzdeki yedi yıl boyunca, anaokulu sevgililerinin iletişimde kalmalarının tek yolu ebeveynlerinin yıllık Noel kartlarıydı. Matt ve Laura’nın yıllık fotoğrafları gelişimlerini takip etti, ancak ikisi için bir dostluğu sürdürmek için gerçekten önemli bir şey değildi. Matt Grodsky ve Laura Scheel, birbirlerini asla gerçekten unutmamışlardı, ancak birkaç yıl sonra beklenmedik bir şey oluncaya kadar geçmişe dair pek bir şey düşünmediler.

10. Gözden Uzak, Akılsız

Facebook/Laura Scheel Grodsky

Matt ve Laura ilkokulda ilerlerken, yıllık Noel kartları daha az önemli olmaya başladı. Yıllar ilerledikçe ikisi de karta iliştirilmiş diğerinin resmini görmek için sabırsızlıkla beklemedi. Görünüşe göre meşhur söz doğruydu: gözden uzak, akıl dışı.Eski okul öncesi sevgililer yeni arkadaşlıklar kuruyor ve yeni anılar yaratıyorlardı, bu yüzden Matt ve Laura’nın birbirleri hakkında daha az düşünmeye başlaması çok doğaldı. Ancak bu, sonuçta hiçbirinin öngöremeyeceği inanılmaz bir durum nedeniyle değişecektir.

11. Lise Birinci Sınıf

Instagram/lauragrodsky

İlkokul gelip gitmişti ve hem Matt Grodsky hem de Laura Scheel lise birinci sınıfa geçiyorlardı. Her ikisi de okullarının şimdiye kadarki en heyecan verici aşamasına başlarken, okul öncesi günleri akıllBir kez daha, uzun zamandır kayıp olan iki en iyi arkadaş farklı okullara katıldı, bu yüzden iletişimlerini yenilemeleri veya yollarını tekrar kesmeleri pek olası görünmüyordu. Hayat, bir gün, birinci sınıfın sonbaharında Laura arkadaşının telefonuna baktı ve gördüklerine inanamayacak kadar normal devam etti!

12. Geçmişten Gelen Patlama

Facebook/Laura Scheel Grodsky

Bir gün Laura masumca arkadaşının telefonunda geziniyordu ve kişi listesinde Matt Grodsky’nin ismine rastladı. Gözlerine inanamadı ve arkadaşına Matt’i nereden tanıdığını ve neden onun numarasını aldığını sordu.arında çok geride kaldı.Laura Scheel’in arkadaşının Matt ile ortaokula gittiği ortaya çıktı. Laura

bağlantı kurduğunda arkadaşına kendisinden ve Matt’in okul öncesi aşkından bahsetti. Laura bunun üzerine fazla kafa yormamanın en iyisi olduğuna karar verdi, ama arkadaşının tuhaf bir fikri vardı!

13. Çöpçatan

Facebook/Laura Scheel Grodsky

Laura Scheel’in arkadaşı, Matt ve Laura’nın okul öncesi sevgililer olduğunu duyduğunda, oyunculuk yapması gerektiğini anladı. Laura’ya onu Matt’le tekrar ayarlamak istediğini söyledi, ancak Laura ilk başta biraz temkinli ve tereddütlü idi.Laura, People’a “Lise birinci sınıf öğrencisiydim, bu yüzden ‘Sanmıyorum!’ Dedim. Laura’nın çekincelerine rağmen arkadaşı hemen gitti ve tekrar bağlantı kurabilmeleri için Matt’e numarasını verdi. Laura yıllar geçtikçe bu konuda gergindi, ama hiçbir şey onu Matt’in tepkisine hazırlayamazdı.

14. Yeniden Başlayan Aşk

instagram/lauragrodsky

Çok geçmeden Laura, Matt’ten buluşmayla ilgili bir mesaj aldı. Sinemada buluşmayı kabul ettiler ve sanki hiç zaman geçmemiş gibi hissettiler. Aslında Matt, People’a kimyanın hala orada olduğunu ve yine ilk görüşte aşk olduğunu söyledi. Hemen vurdular.Cazibe anında ve güçlüydü ve tanışmadan sonraki iki hafta içinde Laura ve Matt resmi olarak çıkıyorlardı. Farklı okullarda olmak zordu ama bu onların lise boyunca flört etmelerini ve birbirlerinin okul danslarına katılmalarını engellemedi. Yine de net değillerdi ve önlerinde aşmaları gereken daha çok engel vardı.

15. Bir şeyleri Yeniden Düşünmek

Instagram/lauragrodsky

Matt ve Laura lise boyunca neredeyse her hafta sonu randevuya çıktılar. Ayrılmazlardı; Tıpkı okul öncesi günlerindeki gibi. Ancak kısa bir süre sonra üniversite zamanı gelmişti ve her şey yeniden daha da karmaşıklaşacaktı.Laura, People ile yaptığı röportajda, liseden mezun olduktan hemen sonra oldukça tereddütlüydük ”dedi. “Birlikte kalıyor muyuz? İşe yarayacak mıyız? ”Matt ve Laura için ilişkilerini yeniden düşünme zamanı gelmişti çünkü bir kez daha farklı kurumlara kaydolmuşlardı. Ancak bu sefer farklı durumlarda olacaklardı!

16. Yokluk Kalbin Daha Fazla Büyümesine Neden Olur

Courtesy of Matt Grodsky & Laura Scheel

Laura Scheel, Northern Arizona Üniversitesi’ne kaydolurken Matt, Columbia College’a katılmak için 1.600 milden fazla uzaktaki Chicago’ya taşındı. Bu kolay bir karar değildi, ancak çiftin lise yıllarında oldukça uzun mesafeli bir ilişkide bu kadar çok pratik yaptığını görünce, aralarına hiçbir şey gelmeyeceğini umuyorlardı.Okul öncesi dönemden sonra ayrılıklarının tekrarlanmasını istemediler, bu yüzden birbirlerini olabildiğince sık görmek için bir program oluşturarak bunu devam ettirmeye karar verdiler. İletişimde kalmak için FaceTime ve sosyal medyayı kullandılar ve hatta birbirlerinin kampüslerini ziyaret

ettiler. Hiçbir şey bu sevgilileri uzak tutamaz, mesafe bile. Ama hiçbir şey Laura’yı Matt’in yakında yapacağı şeye hazırlayamazdı.

17. Ruh Eşleri

Instagram/lauragrodsky

Matt ve Laura, üniversitenin ilk yılında birlikte kalma konusunda dirençli kaldılar. Ayrı geçirmek zorunda kaldıkları en uzun süre 20 hafta oldu, ancak yine de ilişkilerini sürdürmeyi ve otantik üniversite deneyiminin tadını çıkarmayı başardılar.Matt ve Laura, onların ruh ikizi oldukları ve okul öncesi dönemde tanıştıkları andan itibaren birlikte olmaları gerektiği konusunda çok açıktı. Ancak bu sefer Matt, onları ne zaman beklediğini görmek için beklemek istemedi. Mesafe ona ulaşmaya başlamıştı.

18. Başka Bir Dönüm Noktası

Courtesy of Matt Grodsky & Laura Scheel

Ayrı geçirilen tüm uzun haftalara rağmen, Matt Grodsky ve Laura Scheel’in yüksek okuldaki ilk yılı çok hızlı geçti. İşte o zaman, Matt çok daha önce yapması gereken bir şeyi yapması gerektiğine karar verdiğinde; Laura’nın ve kendisinin hayatının akışını değiştirebilecek bir şey.

Üniversite son sınıfları yaklaşıyordu ama Matt artık önüne hiçbir şeyin çıkmasına izin vermeyecekti. Aşkını en özel fikirle şaşırtmak istedi, ama yapmak üzere olduğu şeyin manşetlere çıkacağını tahmin edemezdi.

19. Kutlama Pikniği

Instagram/lauragrodsky

Matt, üniversitenin üçüncü yılını tamamlamak için Laura’yı tatlı ve romantik bir jestle şaşırtmak istedi. Hemen aklıma bir kutlama pikniği geldi, bu yüzden Matt hayatının aşkını mahvetmek için işe koyuldu.Laura’yı anaokulunda pikniğe gideceğimize ikna ettim. Matt, Huffington Post’a söyledi. Laura, bu piknikte Matt’in bahsettiğinden çok daha fazlası olduğunu bilmiyordu.

20. Duygular Yüksek

Facebook/Laura Grodsky

Laura, Matt’in onu piknik yapmak için anaokulunun oyun parkına götürdüğünün farkında değildi. Orada başlayan güzel ilişkilerini ve eşsiz aşk hikayelerini kutlamanın sembolik bir an olacağına gerçekten inanıyordu.Laura anaokuluna giden tüm araba yolculuğu, Matt’in çok endişeli ve kıpır kıpır göründüğünü fark etti. Elbette, onu şaşırtmak istedi ama onun için neyin bu kadar sinir bozucu olabileceğini anlayamadı. Bunun nedeni, nereye gittiklerine dair hiçbir fikri olmaması ve Matt’in herkesi gözyaşlarına boğacak başka neler planladığından haberdar olmamasıydı.

21. Evlen Benimle!

Instagram/lauragrodsky

Matt ve Laura sürpriz varış noktasına vardıklarında, Laura tam bir şok içindeydi. Sadece piknik için orada olduklarını sanıyordu, ama sonra birden Matt dizlerinin üstüne çöktü ve Laura’dan onunla evlenmesini istedi!

Açıkçası, cevap yankılanan bir “EVET” idi, ancak Laura olanlardan çok etkilenmişti. “Aman Tanrım, bu oluyor mu?” Gibiydim yüzüğü gördüm ve “Bu harika. Bundan çok memnunum. Hiçbir fikrim yoktu, diye haykırdı İnsanlar. Matt, neden onunla evlenmek istediğini anlattı ve onu sevdi, ama her şeyi onun bir şeyden şüphelenmeden nasıl planlayabildiğini bilmek mi istedi ?!

22. Plan

Instagram/lauragrodsky

Matt, 23 Mayıs 2015’te Laura’ya evlenme teklif etti. İnanılmaz bir şekilde, iki ay önce babasının onayını aldıktan sonra nişan yüzüğünü çoktan satın almıştı. Hatta onlar gelmeden önce kendi kardeşini anaokuluna yerleştirdi, böylece tüm teklifin görüntülerini yakalayabilecekti. Yolculuk sırasında kıpır kıpır olmasının nedeni, yüzük için cebini sürekli kontrol etmekti.Dahası, Matt ayrıca babasının annesine evlenme teklif ettiği piknik sepetini düzenledi ve atıştırmalıklar, gelinlik dergileri ve köpüklü elma şarabıyla doldurdu. Yine de Matt’in Laura için tek sürprizi bu değildi.

23. Okul Öncesi Taahhüdü

Instagram/lauragrodsky

Matt, okul öncesi sevgilisine evlenme teklif etmek için üniversiteden sonrasını beklemek istemedi. Okul öncesi sözüne sadık kalmaya karar verdi. Matt gururla Huffington Post’a “Her şeyin başladığı yerde … okul öncesi sınıfımızda ona evlenme teklif ettim,” dedi.”Birinden hoşlandığınızda, sadece ayağa kalkıp söylersiniz” dedi. Bu tam olarak Matt’in anaokulunda ve 20 yıl sonra yaptığı şeydi ve öneriyi daha sembolik hale getirdi. Daha sonra olanlar tam bir haber oldu.

24. Düğüm Bağlama

Instagram/lauragrodsky

30 Aralık 2016’da okul öncesi sevgililer Matt Grodsky ve Laura Scheel, Arizona Tarih Derneği’ndeki düğümü bağlayarak gerçek aşkın gerçekten var olduğunu kanıtladı. Nostaljik geçmişi ve kutlama hediyesini birleştirmek için, ilk danslarının şarkısı olarak Elton John’un “Can You Feel the Love Tonight” şarkısını seçtiler – Matt’in birçok Disney tek satırlık oyununda bariz bir baş sallama.Matt’in amcası da düğünü yönetti ve Matt ve Laura’nın ilişkisini anlamlı bir şekilde anlatarak şöyle dedi: “Anaokulundaki çoğu çocuk için, atıştırmalıklarınızı ve uyku matlarınızı bulmakla ilgili, ancak onlar için ruh eşlerini bulmakla ilgiliydi.” Yine de Matt ve Laura’nın aşk hikayesi burada bitmedi.

25. Anlamlı Bir An

Instagram/lauragrodsky via kimmitchell4

Düğün, belli nedenlerden dolayı Matt ve Laura için özeldi, ancak daha çok sevdikleriyle kutlama ve özel aşk hikayelerini anmakla ilgiliydi. Mutlu çift, “Düğünün en sevdiğimiz kısmı dans etmek ve sevdiğimiz herkesin bizimle birlikte kutlamasıydı” dedi.

“Onu dans pistinde yırttık ve bizi bir araya getirmede rol oynayan herkesin etrafını sarmak harikaydı” diye eklediler. Düğünden sonra mutlu çift, Maui’de romantik bir balayına gitti, ancak Laura inanılmaz hikayelerini dünyayla paylaşmak istedi ve mükemmel bir fikri vardı. Henüz bilmediği şey, onu bekleyen daha fazla sürpriz olduğuydu.

26. Dokunaklı Bir İstek

Instagram/thewaywemet

Laura bir Grodsky olduktan kısa bir süre sonra, kendisi ve Matt’in güzel hikayesini dünyayla paylaşmak istedi. İşte o zaman Matt, farklı çiftlerin nasıl tanıştığına dair inanılmaz hikayeleri anlatan Instagram hesabı “The Way We Met” üzerinden kalpleri ısıtan okul öncesi aşk hikayesini yayınladı.

Matt, 20 yıl sonra yemin ettikleri ana kadar her şeyin nerede başladığını açıklayarak gönderiye başladı. “Laura’ya çocukken aşık olmuştum ve bugün hala öyleyim,” dedi. İnsanların hikayelerini beğenmelerini beklerken, Matt ve Laura bunun nereye varacağını asla tahmin edemezdi.

27. Tepki

Facebook/preschoolsweethearts

Gönderi, Matt ve Laura için biraz sürpriz olan bir dizi beğeni ve yorum kazandı. Çocukluk maceralarını ve lise buluşmalarını oyun bazında yazdığını biliyorlardı, ancak insanların hikayelerini bu kadar sevmesini beklemiyorlardı.Hikayelerini ilk paylaştıklarında 30.000 beğeni ve 816 yorum aldı, ancak hikayeleri de çeşitli medya kanalları aracılığıyla daha geniş bir ilgi gördü. Matt, “Bize göre normal görünüyor çünkü biz yaşadık ve diğerleri bunun bazen hafife aldığın inanılmaz bir hikaye olduğunu düşünüyor,” dedi.

“Uzun mesafeli bir ilişki yaşadıktan sonra, diğer kişinin sizin için ne kadar önemli olduğunu gerçekten çabuk öğreniyorsunuz ve zamanımıza değer veriyoruz.” Henüz kimse bilmiyordu, ancak gönderi yakında viral hale gelecek ve büyük bir yıldızın şaşırtıcı bir teklifle onlara ulaşmasına yol açacaktı.

28. Viral Oluyor

Instagram/tyrese

Yeni evli çift yeni evlerini yenilediğinde gönderi birkaç ay boyunca hareketsiz kaldı, ancak bir gün Laura, Instagram hesabından hikayelerinin 392.000’den fazla takipçiden oluşan bir kitleye duyurulduğuna dair bir mesaj aldı.Sonunda ünlü aktör ve rapçi Tyrese Gibson, Matt ve Laura’ya ulaştı. Gibson, “gerçek aşk için enayi” olduğunu kabul ederek, özel çifte Miami’ye üç günlük bir gezi teklif etti. Eski okul öncesi sevgilileri bu fırsatı kaçırdı ve bir tatil için jest yaptı. Yardım edemediler ama Gibson’a minnettarlıklarını ifade etmeleri için mesaj gönderdiler. Yine de, Gibson bunu fark eden tek kişi değildi.

29. Sonsuzluk İçin

Instagram/lauragrodsky

Gerçek aşk hikayeleri orman yangını gibi tüm dünyaya yayıldı. “Bu tamamen delilik. İşte bir sandviç yiyorum, ‘Hey, Hindistan’dasın!’ Veya ‘Hey, Paris’tesin!’ Diyen mesajlar alıyorum Orman yangını gibi yayıldı ve olumlu bir şeyin parçası olduğumuz için mutluyuz Matt, Huffington Post’a söyledi. Bu sadece çılgınlık.Laura mizahı görüyor ve “Instagram’da gezinmek ve” Bu benim yüzüm “diye düşünmek çok komik. Okul öncesi fotoğraflarımız her yerde.”

Ayrıca medyada birbirleriyle ilgili en sevdikleri şeyleri paylaşmak için bu fırsatı değerlendirdiler ve dokunmaktan başka bir şey değildi. Matt, Laura’nın bulaşıcı gülümsemesini ve nazik doğasını severken, Matt’in mizah anlayışını ve dürtüsünü seviyor. Ama şimdi neredeler?

30. Gelecek

Facebook/preschoolsweethearts

Matt Grodsky ve Laura Scheel evlendiklerinden beri hayat harika. Bir dijital pazarlama ajansında senaryo yazarı ve hesap yöneticisi olarak çalışıyor ve Laura ihtiyacı olan aileleri büyütmeye yardımcı olan kar amacı gütmeyen bir kuruluşta çalışıyor. Ayrıca, değerli köpekleri Kirby’ye bakmakla birlikte yemek pişirmeyi ve egzersiz yapmayı da seviyorlar.

Gelecekle ilgili olarak, Laura İnsanlara şunları söyledi: “Bir noktada çocuk sahibi olmayı çok isteriz. Şu anda yeni yavru köpeğimiz Kirby ve yeni evimize odaklandık. ” Şimdi, buna peri masalı aşk hikayesi dediğiniz şey!